Wszystko na temat wnętrz

Za co lubimy współczesne regały?

Nasze mieszkania dzisiaj oraz domy mają przeróżne kształty, przeróżne rozmieszczenia pokoi oraz przede wszystkim – przeróżne zapotrzebowania. Każdy z nas ma wobec mebli w swoim domu inne oczekiwania oraz inaczej widzi ich rolę. Dla jednym regal ma być czysto użytkowym przedmiotem, w którym będzie można zamknąć wszystkie niepotrzebne i zbędne dekoracje w postaci figurek i szklaneczek, które nie wiadomo, gdzie dać, dla innych regał będzie stylizowaną ozdobą samą w sobie.

Aspekt czysto funkcjonalny

Takie czysto funkcjonalne regały, które świetnie nadają się do bardzo uporządkowanych oraz klasycznych pokoi, doskonale sprawdzą się również jako miejsce na różnego rodzaju dokumenty w naszych domowych gabinetach. kolor takiego regalu można bez problemu dobrać do reszty mebli oraz do koloru desek podłogowych czy paneli, a same regały są zwykle bardzo obszerne i mogące pomieścić naprawdę spore ilości teczek, książek, ale również niepotrzebnych figurek czy innych drobiazgów, które z sentymentu chcemy wstawić w gablotkę.

Aspekt czysto dekoracyjny

Taki w zasadzie w kwestii regałów nie istnieje – wszystkie regały zawsze będą w sporej części meblami funkcjonalnymi, ponieważ w zasadzie takie jest ich główne zadanie. Lepszą strona takich mebli jest to, że dzięki nim wnętrze każdego pokoju może przemienić się w przestrzeń typowa dla jakiejś konkretnej, minionej już epoki. To sprawi, że wnętrze może zmienić się nie do poznania lub będzie od samego początku bardzo ciekawą alternatywą dla wszystkich klasycznych wnętrz.

2 komentarze

  • Bartek, 19 marca 2017, 13:51

  Odpowiedz

  Uwielbiam takie klasyczne, solidne regały, wszystko można w nich schować.

  • Ilona, 22 marca 2017, 20:31

  Odpowiedz

  Moja córka zawsze marzyła o takim białym stylizowanym regale. Kupiliśmy jej – i faktycznie wygląda jak z jakiejś bajki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.