Wszystko na temat wnętrz

W jaki sposób regał może odmienić wnętrze naszego mieszkania?

Aranżację naszego mieszkanie zawsze powinniśmy zaczynać od przemyślenia, jaki efekt właściwie chcemy jego wyposażeniem osiągnąć. Zakup mebli do takiej aranżacji jest zawsze pierwszym krokiem, tuż po obmyśleniu odpowiednich kolorów ścian i detali, jakie się mają na nich znaleźć. Warto pamiętać, że w kwestii wyposażenia mieszkania ogranicza nas zawsze jedynie nasza wyobraźnia, ponieważ jeśli trafimy na sklep z bogatą ofertą i szerokim wyborem, produktów z pewnością nam nie zabraknie.

Wszystko zależy od efektu

Tak proste meble, jak regały, są w stanie nadać kierunek całej aranżacji wnętrza, ponieważ jeśli wybierzemy ten jeden element, wszystko będzie zdeterminowane zgodnie z nim i jego stylistyką. Dzisiaj nie ma znaczenia, co sobie wymyślimy, możemy osiągnąć w zasadzie każdy, dowolny efekt. Jeżeli marzy nam się osiągnięcie antycznego efektu, wybierajmy meble w ciemnych kolorach, o złotych, mosiężnych klamkach i zamykaniach, jeśli nowoczesne wnętrza – regały jasne, drewniane, pełne przestrzeni do zagospodarowania, stylizowane na dawne czasy – białe, specjalnie rzeźbione, delikatne.

Jeden element zmienia wszystko

Jeśli marzy nam się w z kolei gruntowna zmiana czegoś w naszym mieszkaniu, ale nie wiemy, od czego właściwie zacząć – najlepiej jest wymienić w pierwszej kolejności regał na taki, który przypadł nam do gustu, pasuje do obecnego koloru ścian, a w dodatku jest diametralnie odmienny od tego, który znajduje się w naszym mieszkaniu.

2 komentarze

  • Balbina, 3 kwietnia 2017, 18:51

  Odpowiedz

  Zrobiłam kiedyś właśnie w taki sposób – po prostu wymieniłam regał, za nim poszło wszystko inne.

  • Rafał, 6 kwietnia 2017, 17:16

  Odpowiedz

  Te metody są bardzo bliskie mojej żonie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.